Tüm Kategoriler
EN
Bilgi Hattı:

0086 18858786298

Şirket Haberleri

Sen burdasın Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

2023 CHM Makina Ulusal Satış Sonrası Tur Servis Faaliyet Yılı

SAAT: 2024-01-09 HITS: 13

Satış sonrası el ele, gönülden hizmet" #CHM Makina "Ustaca hizmet, tam özen" ulusal satış sonrası tur hizmet faaliyeti resmi olarak başladı


2023 olarak, çoğu şirket gibi Küresel ekonomideki değişikliklerin getirdiği zorluklarla karşı karşıyayız. Sürekli olarak birçok zorluğun üstesinden gelirken, "müşterilerin ihtiyaçları hakkında endişelenmeye ve müşterilerin ne istediğini düşünmeye" ve müşterilerimize yüksek kaliteli kağıt sunmaya her zaman sıkı bir şekilde inandık.çarşaf çözümler. Konsepti ileCHM Makinenin tam yaşam döngüsü hizmetini açtık. Ülke çapında satış sonrası tur hizmeti sağlıyoruz, hızlı yanıt veriyoruz ve müşterilerimizin çeşitli sorunlarını çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

微信图片_20240109092711 - 副本

2023'teki ulusal satış sonrası servis turu sırasında satış sonrası servis ekibimiz Dongguan'dan yola çıktı CHM, Şandong CHMve Dongtai CHM Güçlü enerjisi ve profesyonel teknolojisiyle ülkenin çeşitli yerlerine giderek birçok kağıt firmasını birbiri ardına ziyaret etti. Şirket, üretim sahasında müşterilerinin sorunlarını çözüyor ve gerçek anlamda %100 yüksek kaliteli hizmete ulaşıyor.

Zaman uçup gidiyor ve 2023 ulusal satış sonrası hizmet turunun her sahnesi hâlâ hafızamda taze. Her an sergilenen şey, işçiliğimizin ustalık ruhudur.CHM insanlar! Ekipmanların çoğu, 15 yıllık sürekli çalışmanın ardından hala mükemmel performansa ve çok düşük bakım maliyetlerine sahiptir.

 

2022 yılında ilk ulusal satış sonrası hizmet turunun lansmanından bu yana,CHM Makine hizmetleri, kağıt ürünleri endüstrisinde geniş ilgi görmüş ve hizmet süreci boyunca müşterilerimizden övgü ve onay almıştır!


CHM Machinery'nin 20 yıllık kağıda odaklanmasındaçarşafSadık müşterilerin dostluğu ve güveni olmadan her dönüm noktası vazgeçilmezdir! 2023'te sizi ağırladığınız için teşekkür ederiz. 2024'te daha iyi bir gelecek yaratmak için birlikte çalışmaya devam edeceğiz!


CHM Makine profesyonel bir web üreticisidirçarşaf makineler ve Çin'de kağıt ürünleri işlemeye yönelik profesyonel bir çözüm sağlayıcısıyız. 2004 yılında kurulan şirket 150,000 metrekarelik bir ölçeğe sahip olup, sektördeki en profesyonel üretim teknolojisine ve tam yaşam döngüsü satış sonrası servis ekibine sahiptir ve yurtiçinde ve yurtdışındaki müşteriler tarafından iyi karşılanmıştır.

 

Ana Ürünler:

Yüksek hızlı webçarşaf makine

Çift döner bıçak ağıçarşaf makine

A3/A4/A5 fotokopi kağıdı üretim hattı

delmekpaketleme makine

karton kutu ambalaj makine

AkıllıPizin veren robot

Ham kağıt rulosu forkliftinin tamamen elektrikli taşınması

Önceki: Hayır

Sonraki : 2021'de CHM Vurgusu