Tüm Kategoriler
EN
Bilgi Hattı:

0086 18858786298

Şirket Haberleri

Sen burdasın Ana Sayfa>Haberler>Şirket Haberleri

CHM-SGT Modeli Silikon Kaplı Kağıt Rulo Kesim İçin Kağıt Kaplama Makinası

SAAT: 2022-01-07 HITS: 12

Bugün sizinle CHM Machinery'den CHM-SGT1700 yüksek hassasiyetli çift döner bıçaklı ağ dilme makinesini paylaşacağım. Bu ekipman ileri teknolojiyi birleştirir. Stabilite, kağıt tiftiği olmaması, kaybın azalması vb. özelliklerine ek olarak kuşe kağıdı diliyor Performans açısından çok iyi! Aynı zamanda yüksek hız, yüksek verimlilik ve yüksek kalite ile tek açık dört üretim modeliyle de tanışabilir!
Videoda, MAXCESS dilme bıçaklarını müşteriler için özelleştiriyoruz, gelin birlikte üretim sahasına girelim!

Kuşe kağıt, bir döküm makinesi aracılığıyla kağıdın yüzeyindeki plastik parçacıkları kaplayan kompozit bir malzemedir. Ana özelliği, kompozit malzemenin yağa dayanıklı, su geçirmez (nispeten) ve ısıyla sızdırmaz hale getirilebilmesidir. Tek parlak beyaz kraft kağıdının temel ağırlığı 30-60 gram olup, gıda ambalajının gereksinimlerini karşılar ve kaplamalı kağıt alt kağıt kullanımına uygundur. Ön taraf (parlak taraf) müşteri marka bilgilerini yazdırmak için kullanılır ve arka taraf kaplanır. Baskı ve kaplamadan sonra, ağırlıklı olarak gıda ambalajı, gıda kağıt poşetleri, hamburger kağıdı, kızarmış hamur kağıt poşeti, kızarmış gıda kağıt poşeti, yastık kağıdı vb.

CHM Machinery'nin çift bıçaklı dilme makinesi yurt içi ve yurt dışı pazarlarda iyi satılmaktadır. Dünyadaki matbaalar, kağıt ve kağıt şirketleri için popüler bir ilk tercihtir. Mükemmel performansı ve profesyonel hizmetleri ile müşterilerinin güvenini ve övgüsünü kazandı! En kısa sürede satın almak istiyorum! Ayrıntılar için lütfen bölge satış yöneticimize danışın.

Otomatik İstiflemeMaksimum Konum SistemiSilikon Kaplı Kağıt Levhalar
Otomatik İstiflemeMaksimum Konum Sistemi
Silikon Kaplı Kağıt Levhalar