Tüm Kategoriler
EN
Bilgi Hattı:

0086 18858786298

Haberler

Sen burdasın Ana Sayfa>Haberler

CHM tabakalama makinesinde "Derece kağıdı 8K" veya "Ulusal Standart 8K" veya "Açılış 8K" kaplama

SAAT: 2024-01-15 HITS: 12

"Degree kağıdı 8K" =(270±2.0)X(390±2.0) Yazdırma, fotokopi çekme, test kağıtları ve kopyalama için kullanılır. Boyutlar farklıdır ve 4 mm'lik üst ve alt dalgalanma vardır. Farklı amaçlarla kullanılırlar ve farklı boyutlardadırlar. Hepsi 8K.

800 (2)

8K kağıt genel olarak 8 karatlık kağıdı ifade eder. 8 karatlık kağıdın boyutları: 

beyaz malzeme 270mm×390 mm, 

bitmiş ürün 260mm×370 mm. 

8k kağıt, sınav kağıdı olarak da bilinen beyaz kağıttır.

800


8k kağıdın boyutunu ifade eder. Genellikle ilkokul ve ortaokullarda sınav kağıtları için kullanılır.


800

Standart dışı 8K üretim hattı pazara sunuldu ve performansın ne kadar güçlü olduğunu ancak onu gördükten sonra anlayacaksınız!


8K özellikli kağıt aslında pek çok kişiye yabancı değil. Bu spesifikasyonun en yaygın kağıdı, ilkokul ve ortaokul sınavları için test kağıtları, öğrenciler tarafından hazırlanan el yazısıyla yazılan gazeteler, ayrıca sanat eskiz kağıdı, eskiz kağıdı vb. gibi test kağıtlarımızdır.


美术纸

800,

CHM Machinery'nin her zaman desteklediği modeller iki kategoriye ayrılabilir: biri düz levhaların rulo kesimi, diğeri ise fotokopi kağıdının rulo kesimi içindir. Ayrıca müşteri ihtiyaçlarına göre kağıt sektörüne yönelik kişiselleştirilmiş çözümler sunmak amacıyla standart dışı çeşitli özelleştirilmiş modelleri de piyasaya sürmeye devam ediyoruz. Örneğin, Mürekkep Püskürtmeli yazıcıya bağlı web tabakalama makinesi, kabartma makinesine bağlı tabakalama makinesi, A3/A4 eşzamanlı sayfalama fotokopi kağıdı üretim hattı ve 8K üretim hattı, vb. Bu standart dışı özelleştirilmiş modeller, CHM Makine teknik mühendislerimizin gece ve gündüz çizimlerin ayarlanması, gerçek makinelerin optimizasyonu ve kaplama ve hata ayıklamanın sonuçlarına tanık olmuştur.


Bunların arasında bugün tanıtacağımız ana karakter, 8K spesifikasyonlarını kaplama kapasitesine sahip bir üretim hattıdır. Bu model, yüksek tabakalama hızına ve aynı anda 5 rulo baz kağıdı kesme yeteneğine sahiptir ve hat içi üretim için standart dışı özelleştirilmiş 8K toplu paketleme makinesine bağlanabilir. Müşteriler, bitmiş ürün etkisine hayran kalıyor.


Daha sonra birlikte sahaya girelim ve CHM Makina'nın güçlü performansını deneyimleyelim.'8K üretim hattı!

CHM-8K web tabakalama makinesi üretim hattı müşteri sitesi Videoda, web tabakalamadan taşımaya, paket paketlemeden kartona kadar tüm sürecin son derece verimli ve otomatik olduğunu görebiliyoruz. Bu standart dışı özelleştirilmiş makinenin sorunsuz bir şekilde devreye alınması, CHM Makine'nin güçlü teknolojik yenilik yeteneklerini ve yeteneklerini göstermektedir. 


Tam yaşam döngüsü satış sonrası servis, kağıt şirketlerinin yüksek kalitede gelişme elde etmesine yardımcı olur. 


Müşteri memnuniyeti bizim sonsuz arayışımızdır! 

Desteğiniz ve bize olan güveniniz için her müşteriye teşekkür ederiz!